На сьогодні отримати ліцензію на медичну практику досить складно, а зберегти її – ще складніше.
Тому для запобігання негативним наслідкам перевірок необхідно дотримуватись наступних правил:

Правило перше

Не допускайте на етапі оформлення ліцензії або її копії при формуванні Відомостей про суб'єкта господарювання викривелення даних або їх недостовірності. Виявлення недостовірних даних є безапеляційною підставою для анулювання ліцензії.

Увага! Якщо Ви не формували, не прошивали і не підписували Відомості власноруч, треба терміново пересвідчитися, що подані за Вас дані є достовірними!

Правило друге

Своєчасно повідомляйте орган ліцензування про всі зміни, що відбуваються у документах, що додавалися до заяви про видачу ліцензії.

Правило третє

Слідкуйте за змінами у законодавстві. Правова обізнаність надасть змогу не тільки провадити господарську діяльність в правовому полі, а й дозволить при перевірці почуватись абсолютно впевнено.

Правило четверте

Якщо Ви не маєте часу (бажання, можливості тощо) проаналізувати відповідність матеріально-технічної бази, кваліфікації працівників, порядку документообігу, контролю якості послуг та багатьох інших аспектів Ліцензійним умовам - доручіть цю роботу фахівцям нашої Компанії. Іх висновки та рекомендації при перевірці обов'язково стануть у нагоді.

Юридичний захист