Адміністративна.

Відповідно до ст.164 КУпАП провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, тягне за собою накладення штрафу від 340,00 грн. до 1700,00 грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, чи без такої.

Повторне правопорушення протягом року, або правопорушення, внаслідок якого отримано  дохід більше 17000,00 грн., тягнуть за собою накладення штрафу від 1700,00грн до 8500,00 грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення такого правопорушення.

Надання суб'єктом господарювання недостовірної інформації щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства тягне за собою накладення штрафу від 680,00 грн. до 1700,00 грн.

Кримінальна.

Як таку кримінальну відповідальність за провадження безліцензійної діяльності (ст. 202 ККУ) скасовано, але відповідно до ст. 138 ККУ заняття лікувальною діяльністю без спеціального дозволу, здійснюване особою, яка не має належної медичної освіти, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого, карається виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років

Цивільно-правова.

Відповідно до ст.11 закону "Про державну податкову службу в Україні" посадові особи органів державної податкової служби можуть здійснювати контроль за наявністью ліцензій на провадження видів господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, з наступною передачею матеріалів про виявлене порушення, органу що видавліцензію.

Відповідно до ст. 49 Цивільного кодексу України та п. 11 ст. 10 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" посадові особи податкових органів можуть подати до судів позови до фізичних осіб – підприємців, підприємств, установ та організацій про визнання укладених угод при здійсненні діяльності, що підлягає ліцензуванню, без ліцензії недійсними i стягнення в дохід держави коштів, одержаних ними за такими угодами.

Ми на ProZorro


Ми у соцмережах

CallBack

Немає часу розібратись?

Замовте безкоштовну телефонну консультацію!


Відгуки


Сотрудничеством с   ТОВ  "ЮКК  Верітас" удовлетворён, особая благодарность Татьяне, с которой непосредственно общался по вопросу оформления лицензии на медицинскую практику. Выражаю уверенность, что следующий этап нашей совместной работы по  аккредитации профилактория пройдёт также успешно.

С уважением,
главный врач СП "Энергодарский"
В.П. Кисель

...

Доброго дня.

Нам приємно відзначити Ваш професіоналізм та оперативність у вирішенні питань, щодо отримання ліцензії.
Чіткість поставлених зустрічних питань дозволила нам разом провести сумісну роботу з документами.
Співробітник "ЮКК "Верітас" Тетяна плідно та професійно працювала над оформленням документів, що дозволило нам без жодних перешкод отримати ліцензію.
Дякую всім співробітникам, яких було долучено до співпраці.
Бажаю успіхів, процвітання і міцного здоров'я Вашому колективу.
З повагою та вдячністю за багаторічну підтримку та співпрацю, директор "МК "Валео" Кривчук Н.В.
 

...

Мала можливість користуватися послугами ТОВ "ЮКК Верітас" у сфері ліцензування медичноі практики.

Хочу подякувати всьому колективу за співпрацю, та відмітити високий професіоналізм, надійність та компетентність співробітників!!
Дуже дякую за допомогу!!

Пономаренко Віта Вікторівна


Більше відгуків...