На сьогодні отримати ліцензію на медичну практику досить складно, а зберегти її - ще складніше. Тому для запобігання негативним наслідкам перевірок необхідно дотримуватись наступних правил:


Правило перше.

Не допускайте на етапі оформлення ліцензії або її копії при формуванні Відомостей про суб'єкта господарювання викривелення даних або їх недостовірності. Виявлення недостовірних даних є безапеляційною підставою для анулювання ліцензії.

Увага! Якщо Ви не формували, не прошивали і не підписували Відомості власноруч, треба терміново пересвідчитися, що подані за Вас дані є достовірними!


Правило друге.

Своєчасно повідомляйте орган ліцензування про всі зміни, що відбуваються у документах, що додавалися до заяви про видачу ліцензії.


Правило третє.

Слідкуйте за змінами у законодавстві. Правова обізнаність надасть змогу не тільки провадити господарську діяльність в правовому полі, а й дозволить при перевірці почуватись абсолютно впевнено.


Правило четверте.

Якщо Ви не маєте часу (бажання, можливості тощо) проаналізувати відповідність матеріально-технічної бази, кваліфікації працівників, порядку документообігу, контролю якості послуг та багатьох інших аспектів Ліцензійним умовам - доручіть цю роботу фахівцям нашої Компанії. Іх висновки та рекомендації при перевірці обов'язково стануть у нагоді.

Ми на ProZorro


Ми у соцмережах

CallBack

Немає часу розібратись?

Замовте безкоштовну телефонну консультацію!


Відгуки


Сотрудничеством с   ТОВ  "ЮКК  Верітас" удовлетворён, особая благодарность Татьяне, с которой непосредственно общался по вопросу оформления лицензии на медицинскую практику. Выражаю уверенность, что следующий этап нашей совместной работы по  аккредитации профилактория пройдёт также успешно.

С уважением,
главный врач СП "Энергодарский"
В.П. Кисель

...

Доброго дня.

Нам приємно відзначити Ваш професіоналізм та оперативність у вирішенні питань, щодо отримання ліцензії.
Чіткість поставлених зустрічних питань дозволила нам разом провести сумісну роботу з документами.
Співробітник "ЮКК "Верітас" Тетяна плідно та професійно працювала над оформленням документів, що дозволило нам без жодних перешкод отримати ліцензію.
Дякую всім співробітникам, яких було долучено до співпраці.
Бажаю успіхів, процвітання і міцного здоров'я Вашому колективу.
З повагою та вдячністю за багаторічну підтримку та співпрацю, директор "МК "Валео" Кривчук Н.В.
 

...

Мала можливість користуватися послугами ТОВ "ЮКК Верітас" у сфері ліцензування медичноі практики.

Хочу подякувати всьому колективу за співпрацю, та відмітити високий професіоналізм, надійність та компетентність співробітників!!
Дуже дякую за допомогу!!

Пономаренко Віта Вікторівна


Більше відгуків...