Регламент взаємодії із замовником.

1. Зацікавлений у співробітництві замовник надає контактний e-mail, на який отримує перелік необхідних для оформлення ліцензії документів, рекомендації щодо їх заповнення, пояснень щодо окремих питань, зразки заповнення форм.

2. Замовник отримує консультації (по телефону та на електронну адресу) з поточних питань в процесі підготовки документів, готує пакет документів із урахуванням отриманих рекомендацій та надсилає його рекомендованим листом/кур'єрською службою на адресу 03061, м. Київ, вул. М.Донця, 2А,  оф.1039 ТОВ "ЮКК "Верітас".

3. З моменту отримання пакету документів вважається укладеним усний договір доручення між замовником, який виступає довірителем та висловлює згоду з Тарифами виконавця, та виконавцем, який виступає повіреним в Міністерстві охорони здоров’я України з питань, що прямо або опосередковано пов’язані з оформленням (переоформленням, оформленням копії) ліцензії на медичну практику.

4. Повірений негайно після отримання пакету документів перевіряє повноту та правильність заповнення (оформлення, посвідчення тощо) отриманих документів, аналізує їх на предмет наявності зауважень та недоліків, після чого повідомляє довірителя про факт отримання ліцензійної справи та результати її перевірки.

4.1. У випадку, якщо недоліки у справі відсутні, повірений заповнює відповідну заяву та протягом двох робочих днів реєструє справу в ліцензійній комісії МОЗ України.

4.2. У випадку, якщо у справі виявлені певні недоліки, повірений негайно повідомляє довірителя про такі та висловлює свої рекомендації щодо способів їх усунення. Довіритель усуває узгоджені недоліки та надсилає виправлені документи на адресу повіреного. Після отримання виправлених документів та повторного аналізу справи повірений протягом двох робочих днів заповнює відповідну заяву та реєструє справу в ліцензійній комісії МОЗ України.

4.3. У випадку, якщо у справі виявлені критичні недоліки, що у будь-якому випадку унеможливлюють отримання ліцензії довірителем, договір доручення вважається таким, що не відбувся, про що повірений негайно повідомляє довірителя та повертає йому ліцензійну справу.

5. Протягом десяти робочих днів з дати реєстрації справи, ліцензійною комісією МОЗ України приймається рішення про видачу довірителю ліцензії на медичну практику, про що повірений інформує довірителя, надає реквізити місцевого бюджету для оплати ліцензії та виставляє рахунок-фактуру на сплату винагороди повіреного.

6. За фактом отримання довірителем інформації про прийняття позитивного рішення про видачу довірителю ліцензії, останній протягом трьох днів оплачує виставлений рахунок-фактуру та плату за видачу ліцензії на казначейський рахунок місцевого бюджету, а копію документу, що підтверджує внесення такої плати (квитанція, платіжне доручення) надсилає на адресу повіреного.

7. Після отримання оригіналу документу, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії, повірений передає його до ліцензійної комісії МОЗ України.


CallBack

Немає часу розібратись?

Замовте безкоштовну телефонну консультацію!


ОПЛАТА


Відгуки


Сотрудничеством с   ТОВ  "ЮКК  Верітас" удовлетворён, особая благодарность Татьяне, с которой непосредственно общался по вопросу оформления лицензии на медицинскую практику. Выражаю уверенность, что следующий этап нашей совместной работы по  аккредитации профилактория пройдёт также успешно.

С уважением,
главный врач СП "Энергодарский"
В.П. Кисель

...

Доброго дня.

Нам приємно відзначити Ваш професіоналізм та оперативність у вирішенні питань, щодо отримання ліцензії.
Чіткість поставлених зустрічних питань дозволила нам разом провести сумісну роботу з документами.
Співробітник "ЮКК "Верітас" Тетяна плідно та професійно працювала над оформленням документів, що дозволило нам без жодних перешкод отримати ліцензію.
Дякую всім співробітникам, яких було долучено до співпраці.
Бажаю успіхів, процвітання і міцного здоров'я Вашому колективу.
З повагою та вдячністю за багаторічну підтримку та співпрацю, директор "МК "Валео" Кривчук Н.В.
 

...

Мала можливість користуватися послугами ТОВ "ЮКК Верітас" у сфері ліцензування медичноі практики.

Хочу подякувати всьому колективу за співпрацю, та відмітити високий професіоналізм, надійність та компетентність співробітників!!
Дуже дякую за допомогу!!

Пономаренко Віта Вікторівна


Більше відгуків...